Індексація журналу

Zentralblatt MATH (zbMATH) є найповнішою у світі службою реферування, яка здійснює найбільш тривале неперервне реферування та рецензування з чистої та прикладної математики. Його рецензують Європейське математичне товариство (EMS), Гейдельберзька академія наук та FIZ Карлсруе. Редакційну роботу виконує берлінський офіс FIZ Карлсруе, який, як член Асоціації Лейбніца, є некомерційною компанією та визнаною організацією, що представляє суспільний інтерес. zbMATH поширюється Springer Nature.

База даних zbMATH містить близько 4 мільйонів бібліографічних записів, що доповнені рецензіями або анотаціями, які на сьогодні охоплюють близько 3 000 журналів та серій книг, а також 180 000 книг. Датування записів розпочинається у 18 столітті, а із 1868 року по теперішній час база є повною завдяки інтеграції бази даних "Jahrbuch über die Fortschritte der Mathematik".

Google Академія — загальнодоступна пошукова система, яка індексує метадані наукових публікацій з усіх галузей знання, опубліковані у різних форматах. Індекс Google Академії містить у собі більшість рецензованих журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. Цей продукт має інструментарій для відслідковування наукової цитованості проіндексованих публікацій. Хоча компанія Google офіційно не розголошує обсяг індексу Google Академії, фахівцями цей обсяг оцінюється приблизно у 160 млн документів.

Наукова періодика України — проект Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ). Наукова періодика України містить статті з міжнародних журналів з усіх галузей знань, здійснює поповнення повнотекстових електронних інформаційних ресурсів електронними аналогами друкованих видань або електронними виданнями, наданими правовласниками. В межах інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" налагоджено повнотекстовий пошук наукових публікацій у форматі PDF. НБУВ провела роботи з інтеграції інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" до інтерфейсу аналітичних сервісів Google Scholar (Google Академія). Містить приблизно 2 520 журналів; 25 372 — випусків; 628 524 — повних текстів статей.